Ochotnicza Straż Ppożarnea w Szczepańcowej

Zaproszenie na spotkanie aktywu strażackiego.

Druhowie strażacy, sympatycy pożarnictwa,

Informuje się, iż w dniu 13 listopada 2014 r. (czwartek) o godz. 18:00 w sali Domu Ludowego w Szczepańcowej zorganizowane zostanie przedwyborcze spotkanie aktywu strażackiego z terenu gminy Chorkówka.
Organizatorami spotkania są: Prezes Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Chorkówce druh Kazimierz Gładysz, który jest kandydatem na radnego Rady Powiatu Krośnieńskiego z gminy Chorkówka oraz Wójt Gminy Chorkówka Andrzej Koniecki, zarazem kandydat na Wójta Gminy w zbliżających się wyborach samorządowych.
Udział w spotkaniu zapowiedzieli także: Wiceprezes Zarządu Głównego ZOSP RP, zarazem Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego ZOSP RP w Rzeszowie druh Janusz Konieczny – kandydat na radnego Sejmiku Województwa Podkarpackiego oraz Prezes Zarządu Oddziału Powiatowego ZOSP RP w Krośnie druh Jan Kilar.
Podczas spotkania dokonana zostanie ocena stanu działania Zarządu Oddziału Gminnego ZOSP RP w Chorkówce za ostatnie 4 lata, a także przedstawione będą założenia działalności gminnej organizacji ZOSP RP na najbliższe lata.
Uprzejmie prosi się o liczny udział druhów i wszystkich sympatyków pożarnictwa w niniejszym spotkaniu.

Chorkówka, dnia 31.10.2014 r.

Serdecznie zapraszamy,

Prezes Zarządu Oddziału Gminnego         Wójt Gminy Chorkówka
ZOSP RP w Chorkówce                                Andrzej Koniecki
Kazimierz Gładysz

Wpis został opublikowany: 02.11.14 | Brak Komentarzy »

Stan osobowy OSP Szczepańcowa 2009

Wpis został opublikowany: 24.08.07 | Brak Komentarzy »